Rüyada Madalya Kazanmak

Rüyada madalya kazanmak ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, başarılı olacağına, başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, her şeyin güllük gülistanlık olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin bereket ve zenginlik sahibi olacağına, yüzünün güleceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, keyfinin yerine geleceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın madalya kazanmak herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin parasının her geçen gün artacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, büyüklerinin bir dediğini iki etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gümüş madalya kazanmak Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, gelirinin daimi olacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, hoşluklarla karşılaşacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments