Rüyada Makyajlı Kadınlar Görmek

Rüyada makyajlı kadınlar görmek hayatının güzelleşeceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına tabir olunur.

Rüyada aşırı makyajlı kadın görmek vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, tartışmaların son bulacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada süslü makyajlı kadın görmek hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine, rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzü makyajlı kadın görmek mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin dargınların yeniden bir araya geleceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, eline büyük paralar geçeceğine, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda tanımadığım yurt dışından gelmiş makyajlı bakımlı kadınlar gördüm anlamı nedir acaba

Ayşe

Teşekkür ederim

Ahmet

Rüyamda bizim apartmanın önünde 2 kişi farkettim makyajlı bir şekilde karşımda duruyorlar tandık olduklarını farkettim yanlarına gittim hal hatır sordum birjaç bişi sorduktan sonra birden farkına vardım. Ben dışardan başka bir tanıdık arkadaşa benzettim o kişiyi, o kişiye söyledim. Dediki bende de bir an seni başkası ile karıştırdım ama farkettim. …. Kişisine çok benziyorsun dedi. Bu kadar.