Rüyada Mavi Gemi Görmek

Rüyada mavi gemi görmek yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, sonucu kişi için hayırlı olacağına inandığı hamlelerde bulunacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, gururlandıracak işler yapacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına işarettir.

Rüyada mavi gemi görmek hikmete kavuşacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, rahat edeceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, sorunlarına çözümler bulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin güzel sözler işiteceğine, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, amacına ulaşacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada büyük mavi gemi görmek sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, başarılarının hiç kesilmeyeceğine, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments