Rüyada Meyve Kasa Görmek

Rüyada meyve kasa görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin iş güç konusunda birçok karar verileceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine alamet eder.

Rüyada boş meyve kasası görmek hayatına yeni bir yön vereceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, kurulu bir düzeni olacağına, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, işinin hep yürüyeceğine inanılmaktadır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, hayatında saygının hiç eksik olmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sebze meyve kasası görmek yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, hayır dualarına nail olacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, doyasıya sefa süreceğine delalettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tahta meyve kasası görmek karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına alamet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, terfi edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Samet

Rüyamda meyve kasası gördüm çok fazlaydı annem babam ben vardık bir adam ray gibi bir şeyin üstüne boş meyve kasaları diziyodu kasalar renkliydi ilk başta azdı ama birden çok fazla oldu boyumuzu bile aşıyodu üst üste koyduğu kasalar bizde tartışıyoduk kaç tane kasa oldu falan diye depo gibi bir yerdeydi adam hiç durmadan üst üste koymaya devam ediyodu kasaları sonra uyandım

Süreyya

Rüyamda engelli kardesimin elinde beyaz bir kasa içinde elma, domates, biber, patlıcan vs. Vardı. Babamın bir erkek arkadaşıyla beraber insanlara dağıtıyordu. Bu ne anlama geliyor