Rüyada Meyve Satmak

Rüyada meyve satmak hak yolunda bir yaşam süreceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, şansın, kısmetin ve başarının hep kendisiyle birlikte olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, doyasıya sefa süreceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine rivayet eder.

Rüyada meyve satmak çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, ibadetlerini aksatmayacağına, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, mutluluğu yakalayacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına inanılır.

Rüyada pazarda meyve satmak işlerin sürekli artacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin imkanlarının genişleyeceğine, bereketin ve karın artacağına, başarı ve zafer kazanacağına, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, başarısından ötürü tebrik edileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments