Rüyada Mezarlık Köpek Görmek

Rüyada mezarlık köpek görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, bir dedikoduyu ortadan kaldıracağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, büyük miktarda para kazanacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlık köpek görmek fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin refah içinde yaşayacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, işlerinin yolunda gideceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada gece mezarlıkta köpek görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, iyi şeyler yaşayacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Mezarlık Köpek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Sabaha karşı annemle ve hatırlamadığım iki kişiyle anneannemin mezarındaydık.Anneannemin mezarının yanında da birinin mezarı vardı hatırlamıyorum kim olduğunu ama onunla konuşuyordum.Anneannemin mezarında dua ederken bir köpeğin saldırısına uğradım ama yara bere almadan ayırdılar anlamı nedir acaba?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız gelişmelere, hayırlara ve atılan adıma alamet eder. Rüya tabirine göre aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına; arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına; çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine delalet eder.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya saadete, ilerlemeye ve sürprizlere alamet eder. Rüya alimlerine göre hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına; işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine; sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine işarettir.

 2. Rüyamda bir mezarlıktaydım, gündüz vaktiydi ve kimin olduğunu bilmediğim mezarlar gördüm. Köpekler mezarları kazıyorlardı. Hiçbir yerde anlamını bulamadım, beni aydınlatır mısınız?

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya eşe, ahirete ve desteğe alamet eder. Rüya alimlerine göre eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına; dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına; sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına işarettir.

 3. Rüyamda annemin mezarında dua ederken köpek geldi ama bişey yapmadı korktum yaklaştıkca dua okudum hep anlamını ögrenebilirmiyim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya rahatlığa, ilişkiye ve gönüle tabir olunur. Rüya alimlerine göre rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına; geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine; gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim