Rüyada Mezarlık Köpek Görmek

Rüyada mezarlık köpek görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, bir dedikoduyu ortadan kaldıracağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, büyük miktarda para kazanacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlık köpek görmek fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin refah içinde yaşayacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, işlerinin yolunda gideceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada gece mezarlıkta köpek görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, iyi şeyler yaşayacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Smy

Sabaha karşı annemle ve hatırlamadığım iki kişiyle anneannemin mezarındaydık.Anneannemin mezarının yanında da birinin mezarı vardı hatırlamıyorum kim olduğunu ama onunla konuşuyordum.Anneannemin mezarında dua ederken bir köpeğin saldırısına uğradım ama yara bere almadan ayırdılar anlamı nedir acaba?

Mirac

Mezarlıkta köpeğin birine çeşmeden su içirdim

S***

Rüyamda bir mezarlıktaydım, gündüz vaktiydi ve kimin olduğunu bilmediğim mezarlar gördüm. Köpekler mezarları kazıyorlardı. Hiçbir yerde anlamını bulamadım, beni aydınlatır mısınız?

Derya

Rüyamda annemin mezarında dua ederken köpek geldi ama bişey yapmadı korktum yaklaştıkca dua okudum hep anlamını ögrenebilirmiyim

Nazan

Rüyamda gece vakti zorla bi erkek tarafından mezarlığa götürüldüm ve bir tane köpek beni diğer tarafa geçirmedi yanımdaki tanımadığım kişi de kabirden biriyle konuştu ve yanima geldi o sıra da köpeğe dur dedi ve paçamı ısırmayı bıraktı

CaSH

Rüyamda yakınımın mezarını okuyorduk bir kaç tanıdıkla beraber. Bir anda bir kaç mezardan ölü
dirilir gibi bir kaç ayı kalktı toprağın altından. Bunlar yanımdan geçip gitti daha sonra bu gördüğüm ayılar, köpek olarak kovalamaya basladılar. Bi zarar veremediler en son arkamda kalmış ve kovalamayı kesmiş izliyorlardı. Anlamı nedir acaba teşekkür ederim.

Sümeyye

Mezarlığın içinde on taneye yakın korkunç köpek gördüm ailemi ve beni izliyordu hepsi babam ben annem ölülerin yanından gitsinler diye bir su hazirliyorduk suyun içine bitkiyi ben attım ama neydi bilmiyorum o sırada arkamdan köpekler bana yaklaşıyordu ben görmedim babam onları kovaladı hep bizi izliyordular dişleri dışarda bir şekilde

cenk

gece mezarlıkta arabayla kaybolmuştum iki tane köpek bana senin için yolun sonu geldi diyip devam ettim mezarlıkta çıkmaz yola girdim geri dönmeye çalısırken uyandım

Nur

Ruyamda gunduzdu ben mezarlik yolundaydim kar vardi onume kopekler cikti beyaz renkte cocuk aglama sesleri falan duydum sonra uyandim

Busra

Rüyamda mezarlık kapisindaydim tam girecekten kurt köpeği karşıma çıkıp havlamaya başladı ben ne zaman adım atsam o izin vermiyordu anneme izin verdi bana izin vermedi