Rüyada Mor İncir Görmek

Rüyada mor incir görmek evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, her daim Allah yolunda olacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin maddi olarak üstünlük elde edeceğine, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, büyük paralar kazanılacağına, çözümlere kavuşacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, iş sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada büyük mor incir görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına delalettir.

Rüya alemine göre kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, deşarj olacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, maddi olanaklarının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada dalında mor incir görmek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, mutlu günler göreceğine, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, eline büyük paralar geçeceğine, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada taze mor incir görmek maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine, yapılan zararların telafi edileceğine, kırılan kalplerin tamir edilerek çok mutluluk duyulacağına, doğru karar veremeyeceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin rahat edeceğine, gelirinin garanti olacağına, yaptığı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, rahata erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yaş mor incir görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine delalettir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asuman

Rüyamda tanıdığım kadın için ağaçtan mor bir incir kopardım içi çok güzel görünüyordu bir tanesini onun için soydum çok beğenerek yedi lezzetli olduğunu söyleyip birkaç tane daha daldan aldı ve iştahlı iştahlı yiyerek gitti

Kumsal

Rüyamda yıkık bir evin önünden geçerken incir ağacı görüyorm ve canım çekiyor.Bir tane kopartıyorum ama sonra haram olur diye atıyorum incirler yeşil elma gibi kocaman ve içleri mor renk.Sonra kapıdan bı kız görüyorum kıza diyorum ki siz mi burada oturuyodunuz ,o da evet diyor.O halde incirlerden birtane alabilir miyim diyorum evet diyor.Ben bir tane değil birkaç tane almaya çalışıyorm ama bir türlü içi ,o ilk topladığımdaki gibi bulamıyorum.Neredeyse hepsini topladım ama içleri boş tohumlar var

Aysen

Eski oturduğum evin bahçesinde erik ağacı vardı rüyamda o ağacın üstü portakal büyüklüğünde mor incir le doluydu yerken bal akıyordu yemeğe doyamıyordum

Nur

Rüyamda bı yere dizilmiş mor incirler gördüm gerisini hatırlamıyorum öylece uyandım şuanda kocam evi terk etti boşanma davası açtı nasıl yorumlarsiniz gerçekte neye delalet eder rüyam

Nur

Rüyamda kardesimle sanayiye gidiyoruz, gerçek hayatta sevdiğim kişiyi ama ilk olarak böyle tarla gibi bi yer yerde toplanmış taze mor incir duruyor ve yeşil nohut oluyormus ben nohuttan yiyorum yürüyoruz iş yerleri var hep neyse dediğim kişiyi görüyoruz iste kardeşim diyorki karşıda bak yeşil gömlek var üstünde diyo ben göremiyorum cok kişi olduğu için daha sonra geride donemiyorum

Mustafa

Birisine iyiliğim dokunduğundan dolayı bana bir avuç içerisinde birkaç tane incir hediye ediliyor. Hediye eden kişinin avcunda minik kuru incirler, sarı incir ve tombul mor incir vardı. Mor inciri seçip yemeye başlarken bana başkası da mor incir uzattı. Ben de duraksayıp sağ ol ben bunu yesem yeterli dedim.

Sena

Patronum kız kardeşiyle birlikte bize gelmiş. Salonda patronum benimle ve benim kız kardesimle birlikte konusuyor. Mutfaga gittim. Kiz kardeşi balkonda dışarıyi izliyor. Iceri geldi. Bana dediler ki incir ve erik i pure yapip yemeyi seviyormussun senin icin yapicam. Bende istemiyorum ama kiza da soyleyemiyorum. Incir posetinden incir aldim. Dışı bembeyaz daha olgunlasmamis, aciklama yapiyorum normalde boyle olmuyor diye. Inciri yemeye basladim bir tane. Yedikce icinin mor olduğunu gördüm.