Rüyada Mor Oje Görmek

Rüyada mor oje görmek gözyaşlarının dineceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, hasret gidereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine delalet eder.

Rüyada mor oje görmek kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine yorulur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına delalet etmektedir.

Rüyada tırnakta mor oje görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, mevcut bir riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayça

Merhaba bu gece istihare namazı kıldım ve uyudum.Rüyamda bir mağazada bir şeyler aldığımı gördüm.Gözüm özellikle oradaki mor ojelere takıldı sanırım lila ve mor ikiside vardı anlamı nedir