Rüyada Muhasebede Çalışmak

Rüyada muhasebede çalışmak büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hep başarılı işler yapacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine rivayet eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada muhasebede çalışmak rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına, borcunun kalmayacağına, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, hayal ettiği ve çok istediği her şeye kavuşacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada muhasebede çalışmak hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin büyük kazanımlar elde edeceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, sıkıntısının biteceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Tesettür elbise ve başörtü satan bir firmanın muhasebesinde çalışıyormuş um. Patronum ise geldigimde bana sarılıyor ve birlikte arkadaşın yanına gidiyoruz. O arkadaş bana faturaları kesmem gerektiğini söyledi. Ben de önce yemek yiyeceğim valla çok açım sonra keserim dedim ama nasıl fatura kesilecek onu da bilmiyordum ve uyandim

Ayşe

Çok teşekkür ederim Amin inşallah