Rüyada Muska Takmak

Rüyada muska takmak yakın zaman içinde kazancının artacağına, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, kazançlı işlere girileceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, kariyer sahibi olacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, deşarj olacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına yorulur.

Rüyada boynuna muska takmak çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, moralinin yerine geleceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, geleceğine bakacağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına inanılır.

Rüyada siyah muska takmak birçok iş teklifi alınacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, stresten uzaklaşılacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, başvuru yaptığı bir işte kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, yeni bir ortama girileceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Boynumda boynumda takılı A4 kağıdı büyüklüğünde sarı kağıda yazılmış bir muska vardı. Muska katlanmış değildi. Düz kağıt halinde kağıdın iki ucundan boynumda takılmıştı. Bu muska böyle olmaz katlayıp kolumun altında taşımam lazım dedim.. Sonra birden muska normal büyüklüğünde katlanmış e naylona sarılmış olarak sol kolumun altına gelecek şeklide boynuma takılmış olarak gördüm. Muskayı kim katladı muşambaya sardı görmedim

Semih

Teşekkür ederim