Rüyada Namaz Abdest Almak

Rüyada namaz abdest almak tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına, doğruluğu bulacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, nasibin bollaşacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, rahat bir hayat süreceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına yorulur.

Rüyada camide namaz abdesti almak cebinin para göreceğine, rahata kavuşacağına, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına güvendiği bir projeye katılacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına yorumlanır.

Rüyada cuma namazı abdesti almak sorunların tatlıya bağlanacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, mal sahibi olacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına delalettir.

Rüyada sabah namazı abdesti almak ruhsal korkularından arınacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, çok mutlu olacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada bir bayan arkadaş ile merdiven çıktık sonra bayana ben cumaya gideceğim abdest almam gerek diyerek lavobaya girdim tuvalet kısmına baktım sonra dönüp abdest alınan kısma geldim musluğu açtım tam abdest alacak iken rüyada olduğunu anlayıp uyandım Bekar