Rüyada Nefesi Kesilmek

Rüyada nefesi kesilmek başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, canını dişine katacağına, sevinçli haberler alınacağına, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, esenliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağlamaktan nefesi kesilmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, her istediğini elde edeceğine, kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kendisine yeni uğraşlar bulacağına, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin nefesinin kesilmesi karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, maddi sıkıntısı olmayacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, bilgilerle donanacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, bol bol hayır duası alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments