Rüyada Nikah Tarihi Almak

Rüyada nikah tarihi almak güzel bir ilişki kuracağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, çok mutlu olacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, bir kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nikah tarihi almak çok mutlu bir yuva kurulacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, yetim sevindireceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada nikah tarihi almak sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, iş sahibi olacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyada benden ayrılan erkek arkadaşım bana nikah tarihini belirle diyor bende arkadaşımla beraber bilgisayara nikah günü belirliyorum

Nermin

Rüyamda hiç tanımadığım biriye karşılaştım beni beklediğini söyledi nikah günü almaya gidiyoruz diye beraber nikah günü almaya gidiyorduk

Gülay

Rüyamda Nikah günü almaya çalışıyordum 4 gün uğraşmışım.

Sena

Rüyamda sözlümle birlikte nikah tarihi almaya gidiyorduk fakat nikah ailelerden gizli olucaktı, bende ailelerden gizli olucak diye istemiyordum

Betül

Merhaba ben rüyamda nikah tarihimi gördüm fakat suan belirlenen isim yanlış yazılmıştı farklı birinin ismi vardi. Ben de arayıp düzeltmelerini söyledim. Duzelttiler, bu durum ne manaya geliyor acaba?

Betül

Teşekkür ederim

Gamze

Rüyamda bir sevgilim varmış yüzünü görmedim nikah tarihi almaya gittik 1 nisandı tarih ve ailelerimiz kapının önünde bizi bekliyordu