Rüyada Nur Işık Görmek

Rüyada nur ışık görmek içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, sevdiği insana kavuşacağına, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada nur ışık görmek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına alamet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, yere daha sağlam basmayı başaracağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz nur ışığı görmek büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, rüyayı gören kadınsa bereketli bir döneme girileceğine, şansının iyiye döneceğine, kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esra

Merhaba, rüyanda Nur ışığı olduğunu söylediler öyle güzeldi ki dokundum o ışığa içinde parlayan simler vardı; büyülendim. Ben nasıl Nur ışığını görüyorum diye sordum sana cenneti de göstereceğiz gel dediler ama ben günahkarım çok günah işledim nasıl olur böyle bir şey dedim ve içimdeki huzurla uyandım. Nedir sizce ? Teşekkürler

esra

Teşekkürler

Süheyla

Rüyamda bir ip çektim ve Bir küçük şişe geldi ipin ucunda açtım kapağını Beyaz bir ışık çıktı içinden bende ışığı görünce Dilek tuttum ne anlama gelir yazarsanız sevinirim teşekkürler

Fesih

Ruyada nur gibi yerden cikim basini arka tarafinda en uste yadigini gordum yururken basimda durdugunu goruyordum nur derlerdi ama simdiki lazer isigi kadar buyuk basimin ustunde duruyordu ben cok buyuk mumin bi insan oldugumu kedi kendime soyluyordum bana aciklarmisin slmlar saygilarimla