Rüyada Odanın Tavanı Çökmesi

Rüyada odanın tavanı çökmesi verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, gelirini büyük oranda arttıracağına işarettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada odanın tavanı çökmesi büyük başarılar elde edeceğine, başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına işarettir.

Rüya ilmine göre değer göreceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, esenlik bulacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yatak odasının tavanının çökmesi maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, geniş bir rızka kavuşacağına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, zor günlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, hürmetinin, saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, geçim derdinin olmayacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, lüksünün ve sağlığının baki olacağına yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neriman

Gündüz niyetine odamın biraz eskimiş tahta tavanının çökmesi ne anlama gelir ben 75 yaşında bir bayanım