Rüyada Okula Müfettiş Geldiğini Görmek

Rüyada okula müfettiş geldiğini görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, arzuların yerine geleceğine, kararlarına saygı duyulacağına, işlerin açılacağına, çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, hayra ve esenliğe, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, istediği gibi hareket edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okula müfettiş geldiğini görmek yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, muradına ereceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, hiçbir derdinin kalmayacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada okula müfettiş geldiğini görmek yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, aile bireyleri ile ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, diğer insanların dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, rızkın çoğalacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments