Rüyada Okulda Kavga Etmek

Rüyada okulda kavga etmek anne ve baba duası alınacağına, parasının ve malının çoğalacağına, yaşamını kolaylaştıracağına, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okulda kavga etmek sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, kendisini her yönden donanımlı kılacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, işlerinin yoluna gireceğine, problem yaşayan sevdiklerinin yaralarına merhem olacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına yorulur.

Rüyada eski okulunda kavga etmek gelişmelerin olumlu olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına delalet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin ayrılanların kavuşacağına, borçlarının kapanacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oner

Qokuyoruz.. Rüyada erkek kardeşim çok sinirli bir şekilde tanıdık biri ile kavga ediyordu ve kapının önünde daha liseye geçmiyen komşumuzun oğlu ağlıyordu. Kavga okul lavabosunda oluyordu bana baksana dedi bende nasıl bakayım dedim sonra baktım erkek kardeşimin kolunu çeviriyor ve erkek kardeşim bağırırken içeri girdim kavgayı ayıracakken uykudan uyandım.. İnşallah rüyam hayırdır