Rüyada Okuldan Geç Çıkmak

Rüyada okuldan geç çıkmak istediği hayatı yaşayabilmesi için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, şansının geri döneceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, esenlik bulacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, mutluluğunun daim olacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına, amaçlarını yerine getireceğine inanılır.

Rüyada okuldan geç çıkmak zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, insanlar tarafından sevileceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin becerilerini en doğru şekilde kullanacağına, herkesten ileriye gideceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okuldan geç çıkmak kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, yaşam tecrübesi edineceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Musa

Rüyamda okulda çok geç bir vakitte uyaniyordum tek tük 12 sınıflardan ingilizce çalışan vardı ama onlar sayisalciydi. Sonra eve gidecekken ingilizce öğretmenimi gördüm tabi o diğer öğrenciler ile konuşuyordu beni fark etmedi bende üzüldüm eve geldim. Rüya bu kadardı