Rüyada Öküz Kaybetmek

Rüyada öküz kaybetmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, büyük başarılar kazanacağına, tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, her işinde hayırla karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, işinde ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada öküz kaybetmek büyük zararlardan kurtulacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine, bol hayır duaları alınacağına, hayallerine kavuşacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, esenlik bulacağına, rahata ereceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına işaret eder.

Rüyada siyah öküz kaybetmek içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, kalitenin değerini bileceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayatının ağzının tadına göre olacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, başarılı olacağına, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, hanesindeki rızkın artacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments