Rüyada Ölen Kişinin Şişmesi

Rüyada ölen kişinin şişmesi diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, rahata ereceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, malını ve parasını sağlama alacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, şansın, kısmetin ve başarının hep kendisiyle birlikte olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin şişmesi sorunların içinden süzüleceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, hayallerinin gerçek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, her türlü kötülükten uzak durulacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, ruhen dingin, keyifli ve neşeli bir kimse olmaya başlayacağına, işveren koltuğunda oturacağına, kazancının azalmayacağına alamet eder.

Rüyada ölen kişinin şişmesi kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, mevki makam sahibi olunacağına, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, adından sıkça söz ettiren biri olacağına işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, belalara denk gelmeyeceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments