Rüyada Ölüyü Kararmış Görmek

Rüyada ölüyü kararmış görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre huzurun geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, beklediklerini duyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölüyü kararmış görmek çok zor durumlardan kurtularak neredeyse en zirveye çıkılacağına, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, çevresindeki hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, sağlam bir kariyer edineceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölüyü kararmış görmek aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine delalet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına, ekmeğinin artacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments