Rüyada Otobüs Kazası Görmek

Rüyada otobüs kazası görmek kem gözlerden ve nazardan korunacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, söz ve yetki sahibi olacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada otobüs kazası görmek iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına, çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, rahat edeceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, büyük mutluluk duyacağına yorumlanır.

Rüyada iki otobüs kazası görmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin maddi gücünün yerine geleceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ceylan

Merhaba, rüyamda yeğenlerimle belediye otobüs beklerken çok hızlı giden bir otobüsün bir motorluya çarptığını gördüm gittiğimde motorluya bişey olmamıştı ancak bir kedi ve bir köpek ölmüştü gömmüşlerdi. Daha sonra kendi otobüsüm gelince binip gittim.