Rüyada Otobüse Yetişmeye Çalışmak

Rüyada otobüse yetişmeye çalışmak sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, sonunda mutlaka emeline nail olacağına, zenginliğinin her geçen gün artacağına, zorlukların aşılacağına inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada otobüse yetişmeye çalışmak ruhun ve kalbin rahat edeceğine, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, acılarını dindireceğine, hayatın düzene gireceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, rahat bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, başarılarının artacağına, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacak adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada otobüse yetişmeye çalışmak iş yaşantısında hırslanacağına, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre doğruluktan ayrılmayacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem

Rüyamda otobüse yetişmeye çalışıyodumm ilk otobüsü kaçırdım.sonrakine de aynı şekilde zamanın nasıl geçiceğini anlamamıştım ve koşuyodum yetişmek için

Sukran

Otubuse yetişmeye çalışıyordum ikide unuttuğum eşyaları almaya geliyordum baktım akşam üstü olmuştu çok telasliydim ve yanıma ne ihtiyaç alacağıma telasliydim bir yanda otubusu yetisemeyeceginin telasindaydim