Rüyada Otobüste Konuşmak

Rüyada otobüste konuşmak kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, sevdikleri ile çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, aile içinde saadetinin artacağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüya manasına göre çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, değişik iş kollarına yöneleceğine, eşinden fayda göreceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada otobüste konuşmak çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, yokluğun biteceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine, tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, yapılan işte türlü zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, kısmetin açılacağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine işarettir.

Rüyada otobüste konuşmak aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, imkânsızı başaracağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Otobüste Konuşmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Teyzemin kızı ile birlikte yurt dışındaydık. Ve otobüsle bir yere gidiyorduk. Yan yana oturmuştuk. İneceğimiz durağı kaçırmıştık kaçırdıktan sonra otobüste ki Türk olan insanlarla şoförün durağı geçmesi hakkında konuşmuştuk . Bir adamla konuşmuştuk adam keldi bı tane de kadın ile konuşmuştuk

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya teşekküre, aileye ve nimetlere alamettir. Rüya tabirine göre çıkmazda olduğu bir durumda iken kendisinde yardımcı olanların herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğine; kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına; dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına işarettir.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya güzelliğe, mutluluğa ve insana delalettir. Rüya yorumuna göre bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine; işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına; insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim