Rüyada Parke Yıkamak

Rüyada parke yıkamak ailesini utandırmayacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, hayata karşı bakışının değişeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, duygularını açığa vuracağına, durumunuzun iyileşeceğine, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, içine büyük bir huzurun dolacağına işaret eder.

Rüyada parke yıkamak büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, ekonomik olarak kalkınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada parke yıkamak huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine, insanlara iş öğreteceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments