Rüyada Patlamayı Önlemek

Rüyada patlamayı önlemek sevdiği kişilerin bir dediğini iki etmeyeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin mutluluk ve huzur elde edeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, üzüntülerinin sona ereceğine, gidilecek yönün belirleneceğine alamet eder.

Rüyada patlamayı önlemek nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin yoksulluktan sonra zengin olmaya, elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına rivayet eder.

Rüyada patlamayı önlemek ün yapmayı başaracağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, maddi olanakların artacağına, bol kazanç elde edeceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine, işlerinin artacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments