Rüyada Patlıcan Kabak Görmek

Rüyada patlıcan kabak görmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, zaferler elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına rivayet eder.

Rüyada patlıcan kabak görmek kazancın artacağına, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, parasına para ekleyeceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, stresten uzaklaşılacağına, refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, küslükleri gidereceğine alamettir.

Rüyada kuru patlıcan kabak görmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin çok büyük paralar kazanacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, bir bebek sahibi olacağına, kazancın arttırılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Buzdolabımın içinde bir yada iki taneydi poşet içinde kabak vardı (yemeği yapılan kabak. Tatlı yapılan değil)

Semih

Allah razı oldun inşallah tez çıkar 🤲