Rüyada Patrona Sarılıp Ağlamak

Rüyada patrona sarılıp ağlamak hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada patrona sarılıp ağlamak mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, yeni bir hayata başlayacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, iş hayatının düzeleceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski patrona sarılıp ağlamak maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına ve sonucunun hayırlı olacağına, kazancının artacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments