Rüyada Patrona Sarılıp Öpmek

Rüyada patrona sarılıp öpmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine, karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, düşmanlarını alt edeceğine, başarıya ve zafere doymayacağına rivayet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine, karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine işaret eder.

Rüyada patrona sarılıp öpmek umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, aile hayatının hayır getireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına delalettir.

Rüya ilmine göre yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada patrona sarılıp öpmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz diken kişilerle dişe diş savaşacağına, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, içinin hafifleyeceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin mal mülk sahibi olunacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, dinini yaşayacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments