Rüyada Patrondan Kağıt Para Almak

Rüyada patrondan kağıt para almak yeni bir ortama girileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, büyük kazanç elde edeceğine, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, en yüksek makamlara oturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada patrondan kağıt para almak mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, hayatının kusursuz hale geleceğine, mesleğindeki başarısının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski patrondan kağıt para almak yüksek moral sahibi olunacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin alkış alacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments