Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek ters giden işlerin düzeleceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, iyileşeceğine, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına işarettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin zengin bir hayat sürüleceğine, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine delalet eder.

Rüyada ahşap pencere görmek yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, kazancın her daim artacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına delalet eder.

Rüyada aralık pencere görmek elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına yorumlanır.

Rüyada aydınlık pencere görmek evlilik yolunda bir adım atılacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına alamettir.

Rüyada balkon penceresi görmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada banyo penceresi görmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kudret sahibi olacağına inanılır.

Rüyada başkasının penceresini görmek başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, kafasının rahat edeceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada birden fazla pencere görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş pencere görmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bozuk pencere görmek külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada buğulu pencere görmek ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük pencere görmek gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, zararlarını telafi edeceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada buz tutmuş pencere görmek girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada buzlu pencere görmek yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına rivayet eder.

Rüyada cami penceresi görmek işlerin yoluna gireceğine, borç ödemeye, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatıda pencere görmek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, yeni bir eve taşınacağına, sorunlarından kurtulacağına, yeni kişilerle tanışacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çatlak pencere görmek kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, istediği her şeye sahip olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada çatlamış pencere görmek rızkının çoğalacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çiçekli pencere görmek kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, kendi işine sahip olacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına yorumlanır.

Rüyada çürük pencere görmek çok daha rahat bir hayat süreceğine, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dar pencere görmek hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, canının kıymetini bileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada demir parmaklı pencere görmek gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına rivayet eder.

Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine inanılır.

Rüyada demir pencere görmek cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize inanılır.

Rüyada duvarda pencere görmek tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, içinin kıpır kıpır olacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski pencere görmek ticaret sektörüne atılacağına, hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine, yeni adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada geniş pencere görmek hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, hayatın temposunun yükseleceğine, problemlerini çözeceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, alınan güzel haberler ile sevinileceğine tabir olunur.

Rüyada gökyüzünde pencere görmek güzel günler geçireceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel pencere görmek elinin bolluğa kavuşacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada hırsızı pencerede görmek sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki pencere görmek ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, evlatlarının artacağına delalet eder.

Rüyada ışık yanan pencere görmek tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ışıklı pencere görmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kahverengi pencere görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kapalı pencere görmek yeteneklerini herkese ispat edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyada kar yağdığını pencereden görmek iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına, sahip olmak istediklerine ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlık pencere görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalettir.

Rüyada kilitli pencere görmek mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, çekilen acıların unutulacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırılan pencere görmek eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kirli pencere görmek kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok doğu bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada kırmızı pencere görmek ün yapmayı başaracağına, müjdeli haberler alacağına, ferah bir döneme girileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, yeni kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada komşunun penceresini görmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, belalara denk gelmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada küçük pencere görmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada mavi pencere görmek kazancın artacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine delalettir.

Rüyada mezarlıkta pencere görmek hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, alınacak mutlu bir haberin eşi ile ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mutfak penceresi görmek girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, geleceği için kendisine cesaret vereceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada okul penceresi görmek büyük mutluluk verecek olayların yaşanacağına, problemlerinin biteceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına işaret eder.

Rüyada pembe pencere görmek hayatının zaferlerle dolacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada perdeli pencere görmek kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada renkli pencere görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, uzun ve hayırlı bir ömre, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı pencere görmek sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, varlıklı kimse olacağına, huzura ereceğine alamettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi pencerede görmek kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, hafifleyeceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğini pencerede görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına yorulur.

Rüyada siyah pencere görmek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sökülmüş pencere görmek sevdiklerini koruyup kollayacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavanda pencere görmek dilediği gibi harcama yapacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tozlu pencere görmek sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tuvalet penceresi görmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada yeni pencere görmek hayırlı insanlar ile tanışılacağına, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına yorulur.

Rüyada yeşil pencere görmek zarar getirecek bir yoldan dönmeye, bahtının açılacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yıkık pencere görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, uzunca bir süre boyunca kendisini insanlara ilim irfan öğretmek için adayacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek pencere görmek kötü günlerinin biteceğine, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yuvarlak pencere görmek hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada pencerenin dışında bir çatı var o çatıda iki arkadaş oturuyor bir arkadaşta içerde pencereyi kapamış onları seyrediyor
Bende içimden bunlar çatıdan aşağı düşmesinden tedirginim arkadaşın bir tanesi çatıda kalabildi bir tanesi kayıyordu içerdeki arkadaş pencereyi açtı arkadaşı ayakkabısında tuttu düşmesin diye fakat içeri almadı sadece düşmesini önledi
Bekar

Deniz

Ruyada pencerede sıkışmış bir çocuğu çıkarmak neye delalet eder

Mine gül

Gündüz niyetine rüyamda yüksek bir evde pencere önünde boncuklu dantel örüyorum camın neredeyse dışına çıkacak gibi oturmuşum dışardanda genç kız geçiyor yeşil sütten gibi kıyafet giymiş teşekkürler