Rüyada Platonik Aşık Olduğun Kişiyle Sevişmek

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, şifa bulacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin verimli olacak girişimlerde bulunacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, bazı kimselerden menfaat göreceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine delalet eder.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine alamettir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek gönül kapılarının açılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, sağlık konusunda bazı olumlu gelişmeler olacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre kendisi ile gururlanacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, zengin olunacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments