Rüyada Polis Kelepçe Takması

Rüyada polis kelepçe takması mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, dünya malı elde edeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına ve sorunun çözümünün bulunacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, muradın yerine geleceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, rakiplerinin üzüleceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada polis kelepçe takması sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, hiçbir eksiğinin ve derdinin kalmayacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine işaret eder.

Rüya alimine göre rüya sahibinin aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, maddi anlamda güçleneceğine, evlatlarından hayır bulacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada polis kelepçe takması artık kötü günler yaşamayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, huzurlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Polis Kelepçe Takması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda motorla bakkala gidiyorum yolda polis memuru ehliyet ruhsat soruyor bende yok diyorum oda kiziyor bana kelepçe takıyor bende kardeşimimi arıtım tanıdık biri geliip beni kurtardı

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya başarıya, çözümlere ve güzelliğe işaret eder. Rüya yorumuna göre harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına; ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına; aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına alamet eder.

 2. Rüyamda ben polis olduğumu gördüm ve karakol dayken bir suçlunun benim basıma silah dayandığını benim ona ters kelepçe taktigimi ama ben ona ters kelepçe takarken kelepçe kopuyor bu ne anlama geliyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yola, tedaviye ve düşüncelere işaret eder. Rüya alimlerine göre işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine; mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine; kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına alamettir.

 3. Slm aleyküm hayırlı geceler gündüz niyetine rüyayı anlatayım evdeyim kapı çaldı karşımda 2 polisler beni soruyorlar şasırıyoruz benim diyorum hakkınızda şikayet var diyorlar kelepçeler taktılar

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya geçime, aileye ve emeğe tabir olunur. Rüya alimlerine göre geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına; bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına; verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına alamet eder.

 4. Rüyamda polisin kelepçe taktığını ve sonra kurtuldugumu gördüm yorumunu rica edebilir miyim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya yola, kazanca ve desteğe yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına; en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına; içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına işarettir.

 5. merhaba,

  rüyamda kiz kardesimle tartisiyorduk o ve bi kisi daha (suan hatirlamiyorum kim) eve yolladim bi yere gidicem dedim polis beni baskasina benzetti yere yatirdi ters kelepce takti urasdim ama inandiramadim bi türlü yanlis kisiye kelepce takildini o kisi ben degilim diye

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya iyiliğe, isteklere ve kolaylığa delalettir. Rüya yorumuna göre alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine; hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine; yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim