Rüyada Poşet İçinde Yılan Görmek

Rüyada poşet içinde yılan görmek yapılan her işte hayır duası alınacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada poşet içinde yılan görmek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, yükünün hafifleyeceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine alamet eder.

Ulemaya göre rüyayı görenin elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, hayatının düzene gireceğine, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada siyah poşet içinde yılan görmek hayırlı bir yuva kuracağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, rüya gibi bir hayat yaşayacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına yorulur.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarından yapacağı düzenli birikimler sayesinde kurtulacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Ben rüyamda yeşil renkli üzerinde siyah benekler olan bir yılan gördüm. Yılanın kafası ve kuyruğu poşetle bağlanmıştı sürekli hareket ediyor kendi etrafında dönüyordu galiba kafasına ve kuyruğuna bağlanan poşetlerden kurtulmaya çalışıyordu ben de o yılana yardım etmeye karar verdim tam yardım edeceğim sırada rüyadan uyandım.

Şenay Şenay Aytaç

Rüyamda poşetle yatağıma yılan dökülüyordu bir sürü yılan ama büyük değiller di yatağın heryerinden yılan çıkıyordu ne anlama geliyor acaba

Kamil kurt

Oğlum la giderken büyük bir siyah poşetin içinde bir yılan poşetle at gitsin diyorum çocuk atıyor

Mizgin

Beyaz poşette sarımsı bi yılan görmek

Sevim

Gündüz niyetine Mutfak muslupunda içi su dolu poşette koyu kahverengi orta bıyuklükte yılan görmek ve o şekilde dışarı atmak nedir