Rüyada Rakıya Su Katmak

Rüyada rakıya su katmak yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, muradına ereceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, imkânlarının çoğalacağına, kulluk derecesinin artmasına alamet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibinin çok güzel gelişmeler yaşanacağına, hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada rakıya su katmak Allah yolunda gideceğine, yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, problemlere çözüm bulunacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, aşkının kalıcı olacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, alın terinin karşılığını alacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, şansının açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rakıya su katmak yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin çok daha rahat bir hayat süreceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments