Rüyada Renkli Kefen Görmek

Rüyada renkli kefen görmek çok büyük başarılara imza atacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, takdir edilen bir iş sahibi olacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına yorulur.

Rüyada renkli kefen görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüya tabircisine göre eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, ortaklı işlere girileceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pembe renk kefen görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine, rızkından ve gelirinden yana kısmetli olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, kaybedilen malları tekrar kazanacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, isteklerin tek tek yerine geleceğine, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments