Rüyada Ruj Almak

Rüyada ruj almak daha çok kazanç elde edeceğine, işsiz ise iş bulacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına, afiyete ereceğine, işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına alamet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, saygın ve ünlü biri olacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bordo ruj almak yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine işaret eder.

Rüyada hediye ruj almak birçok iş fırsatı yakalanacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, ailesine çok bağlı olacağına, artık kötü günler yaşamayacağına yorulur.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, hayırlı haberler alınacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına alamettir.

Rüyada kahverengi ruj almak çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, iyi halin geleceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, sorunlarının sona ereceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına yorumlanır.

Rüyada kırmızı ruj almak dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, moralinin yerine geleceğine, daha çok iş yapacağına delalet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, büyük bir adım atılacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, iş konusunda sıkılmayacağına inanılır.

Rüyada mavi ruj almak içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, amacına ulaşacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments