Rüyada Saatin Hızlı Geçmesi

Rüyada saatin hızlı geçmesi sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, işlerinde verimin artacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada saatin hızlı geçmesi büyük atılımlarda bulunacağına, zevki sefa içinde olacağına, hayırlı haberler alınacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, zinde kalacağına, hayatının zaferlerle dolacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, şölen tadında günler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saatin hızlı geçmesi eline daha fazla gelir geçeceğine, mutluluk ve huzur bulacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına yorulur.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, başarılarının devamının geleceğine, borçların hafifleyeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments