Rüyada Saçın Boyadan Yanması

Rüyada saçın boyadan yanması günü birlik kazanç elde edeceğine, zenginliğe kavuşacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, çevresinin genişleyeceğine, fakirlerin güleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçın boyadan yanması ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, baba evinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, daima afiyette kalacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine, bereket ve huzur geleceğine, sorunlarını teker teker aşacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçın boyadan yanması kazancının artacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, hasret ve özlem gidereceğine, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sultan

Rüyamda kuaföre saçımı boyatıyorum sonra saçımın yıkanma zamanı geliyor kuaföre söylüyorum bir türlü benimle ilgilenmiyor saçımda boya uzun süre kalıyor saçlarımı yıpratıyor mahvediyor boya

beyza

rüyamda saçımı boyuyordum ama bı terslik oluyor açıcı saçımı yakıyordu sonra kestirmeyi düşündüm ama kestiremeden uyandım.