Rüyada Şampuan Yapmak

Rüyada şampuan yapmak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, parasının ve malının eksik kalmayacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına, aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada şampuan yapmak bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bir kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin derdin sona ereceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, kazancın her daim artacağına, şansının ve kısmetinin hep kendisinden yana gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şampuan yapmak hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, kendini ailesine feda edeceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin hayal edilen her şeye kavuşulacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, herkes tarafından takdir göreceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments