Rüyada Sandaldan İnmek

Rüyada sandaldan inmek stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, bir kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, ilerleyeceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada sandaldan inmek yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, aile ve iş yaşamında sorun oluşmaması için gerekli olan bilgileri en doğru şekilde öğreneceğine, tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, rahat bir nefes alınacağına, borçların ödeneceğine, herkesin yardımına koşacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, işinde terfi ettirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sandaldan inmek kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, malvarlığının artacağına, kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, öğretmen veya akademisyen olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments