Rüyada Şarap Çalmak

Rüyada şarap çalmak bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, kötü kişilere uzak olacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına işaret etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, verdiği sözleri tutacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına inanılır.

Rüyada şarap çalmak rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, destek göreceğine, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, büyük işlere girileceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şarap çalmak çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, kazancının bol olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, artık daha rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments