Rüyada Sebze Yemeği Görmek

Rüyada sebze yemeği görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, evlat sahibi olunacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, kendisini yakından takip eden bir aile büyüğü tarafından korunup kollanacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine delalettir.

Rüyada sebze yemeği görmek hastalığın biteceğine, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin rahat erileceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, kişisel özelliklerinin hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, borçların hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada etli sebze yemeği görmek ticaretin açılacağına, mevki kazanacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına yorulmaktadır.

Rüya kitabına göre somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bu gece rüyamda mutfağa girdim bir tencerenin kapağını açtım içinde karışik sebze yemeği vardı . Karisik derken ispanak semiz otu gibi iki yada üç çeşit değişik sebze ile pisirilmis karışık sebze yemeği vardı. Yemeğin görünüşü guzeldi. Elime kaşık aldım yemeği karıştırdın. Yemedim ama kaşıkla tenceredeki yemeği karıştırdım. Tabiri nedir

Semih

Teşekkür ederim