Rüyada Sel Beklemek

Rüyada sel beklemek göreceği destekten dolayı moral bulacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, yeni bir eve sahip olacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, en umutsuz olduğu anda Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin hayatında endişe verici bir durumla karşılaşılmayacağına, manevi mutluluğu tadacağına, kendine geleceğine, herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sel beklemek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin zan altında bırakıldığı bir konuda gerçeklerin açığa çıkacağına, çok daha huzurlu bir insan olacağına, rakiplerini yeneceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, sıkıntıların son bulacağına, hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına alamet eder.

Rüyada sel beklemek ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, yeni bir iş fikrinin çok büyük kazançlar getireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments