Rüyada Serçe Parmak Görmek

Rüyada serçe parmak görmek sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, daha geniş rızık elde edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayak serçe parmak görmek kısmet bolluğu yaşanacağına, bol kazanç elde edeceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, çok daha huzurlu bir insan olacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, şifa bulacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kopmuş serçe parmak görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, toplumda itibar göreceğine, kazançlı işlere girileceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, Allah yolunda gideceğine, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Clnşm

Merhaba rüyamda oturuyoruz.Yanımda annem ve bazı kişiler de var.Sağ ayağımı çorabımı çıkarıp açıyorum ve ayağımın üst kısmında kemikli olan üst yüzeyinde fazladan serçe parmağı çıktığını görüyorum.Annemlere gösteriyorum şaşırıp.Aynı zamanda gösterirken normal serçe parmağımla yanındaki parmağımı da yapışmış sanıyorum ama sonradan ayrılıyorlar.Ama ayağımın özellikle parmaklarımın yanında da değil üstünde serçe parmağı olduğunu görmek ne anlama gelir .Yorumlarsanız sevinirim

Clin

Çok teşekkür ederim😍

Efe

Selamın aleyküm ayak serçe parmağımın çift olduğunu görüyordum rüyamın anlamı nedir cevaplarsanız çok sevinirim
Teşekkür ederim

Tuğba

Merhaba , sol elimin serçe parmağında sert bir şişlik vardı , üzerine küçük bir kesi atarak bölgeyi sıktığında içinden yuvarlak nohut kadar gümüş renk top gibi demir çıktı. Yara izi vs yoktu can acısı vs hissetmedim. Teşekkürler

Adem

Rüyada elimin karıncalar ve fareler tarafından yenildiğini, hemen onlardan kurtulmaya çalıştığımı gördüm. Anlamını yazarsanız sevinirim iyi günler

Leyla K.k

Merhaba ;
Rüyam da serçe parmağım ve normal bir ayak parmağımı bacağım da çıkmış olarak gördüm sol bacağımda ikisi de uzun el parmağı gibi yapışık şekilde çıkmıştı ve yapışıktı bir anlam veremedim bir yorumunuz var ise yazarsanız sevinirim hayırlı geceler şimdiden teşekkür ederim ?