Rüyada Sevdiği Adamla Evlenmek

Rüyada sevdiği adamla evlenmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, iyi geçim halinde kalacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, düzeninin yıkılmayacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği adamla evlenmek yarınların çok iyi olacağına, devlete hizmet etmeye, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, ismini herkese duyuracağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, mevki edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği adamla evlenmek yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esma

Merhaba ben sevdiğim adamla evlenmeyi değilde evlenecegimi duydum. rüyamda hiçbir yerde anlamı çıkmadığı için buraya yazdım. rüyadayım böyle güzel cıvıl cıvıl neşe dolu insanlar bir arada, sesler vs sonra bana geliyorlar. diyorlar sen onunla evleneceksin. aslında mutlu oluyorum ama o beni sevmediğini ama benimle evleneceğini hissediyorum.

Nur

Gunduz gözü ile Rüyamda sevdiğim adamla evlenmek gelinlik giymek ne anlama gelir rica etsem yorumlarmisiniz