Rüyada Sevdiği Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiği başkasıyla görmek saygınlığa, cesaret gerektiren işlere gireceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının sevdiğini başkasıyla görmek sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek sevdiğini başkasıyla görmek işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin borçlarının biteceğine, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, huzur bulacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevdiğini başkasıyla görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşamadan yoluna devam edeceğine, çok huzurlu bir duruma geleceğine, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, kazançlı işler yapacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
fey

rüyamda sevdiğim kişiyi bi arkadaşımla takıldığını fotoğraftan görüp öğrendim. çok üzüldüm ağladım bağırdım titredim. telefonla ulaşmaya çalıştım. sonra kızın çalıştığı yere gidip kollarından duvara yapıştırdım nasıl öğrendin dedi. yüzünü sıktım yanağını sıktım çekiştirdim. öyle de uyandım