Rüyada Sevdiği Kişinin İsmini Söylemek

Rüyada sevdiği kişinin ismini söylemek içinin kıpır kıpır olacağına, verimli ve bereketli işler yapacağına, zorlukların biteceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, yine eskisi gibi neşeli olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına yorulur.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, kazancın arttırılacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına alamettir.

Rüyada sevdiği kişinin ismini söylemek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine yorulur.

Rüyanın açıklamasına göre düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kişinin ismini söylemek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, işlerin toparlanacağına, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kazancının artacağına, hayat enerjisinin yenileneceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments