Rüyada Sevdiğin Adamla Aynı Yatakta Yatmak

Rüyada sevdiğin adamla aynı yatakta yatmak kişinin ağız tadına kavuşacağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, şansın iyiye döneceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine yorumlanır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, erken yaşlanmayacağına, kendisine olan güveninin artacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, anne baba duası alacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin adamla aynı yatakta yatmak gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, mutlu bir yuva kuracağına, geçim derdinin olmayacağına, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, rakiplerin alt edileceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiğin adamla aynı yatakta yatmak huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, her zaman hürmet göreceğine, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, başarılarının birbiri ardına gelip ne olduğunu anlayamayacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Eski sevgilim ile aynı evde kalıyorduk benim karşı odamda bı anda gece uyku sersemi ya üşüyüp yada bir şeyden korkup yanına gidiyorum,sonra yatabilir miyim diye soruyorum bana bakıyor sonra battaniyeye açıp gel diyo yatıyorum bana sarılıp uyuyoruz

Yağmur

Rüyamda bir yurda okumak için üç arkadaş yerleşiyoruz. Ama biri erkek ve onu seviyorum sanki. Yurtta çok kalabalık olduğu için o erkek olanla aynı yatakta yatıyoruz. Sonra bana sarılıyor sürekli gözü üzerimde olduğunu hissediyorum. Kız olan arkadaşımla sürekli yan yana oluyoruz sıkı dost gibi. Farklı insanlar oluyor. Sürekli ortam değişiyor. Kendi ailemden de birilerini görüyorum. O erkek olan arkadsşımda bizim aileye girip çıkıyor.

B

Rüyamda konuştuğum çocuğu gördüm yatağa yatıyordum sağa doğru kaplamışım yatağı o yanıma geliyordu biraz kay bende yatıyım diyordu ( eski flörtümde suan il dışında en son ona kırgındım 10 gündür konuşmuyoruz)

X.

Rüyamda hoşlandığım kişiyle aynı yatakta yatıyordum.Ama o benim ayak ucumda yatıyordu.

Hayatın içinden

Rüyada erkek arkadaşım bize gelmiş o esnada telefonu çalıyor.Yok hoca değil resim analiz ustası oldum psikoloji ile ilgili işler yapıyorum diyor.Sonra kanapeyi çekip yatıyoruz.Arkadaşim geliyor ayip olmasin diye onu da aramıza alıyorum, erkek arkadaşım tavır yapıyor hallerinden anlıyorum.Aramizda yatan kız arkadaşımın eski sevgilisi geliyor pencerenin önünde direk varmış bayrak asmak için geliyorlar elllerinde bayrak var.Kız arkadaşım beni görmesin o diyor erkek arkadaşımla aramızdan kalkıyor.

Esila

Rüyamda platonik olduğum kişiyle aynı yataktaydım ben uyuyordum uyandığımda yanımdaydı bana bakıyordu ne anlama gelir

Hatice

Sevdiğim çocukla aramız çok bozuk ve aramızı düzeltmek için bizim eve geldi aileme önce arkadaşım diye tanıttırdım sonra da sevdiğim çocuk dedim ve sonra sevdiğim çocukla annesinin yanına gittik yardıma orda işimizi hallettik bize geçtik akşam oldu yatakları ayarlarken sevdiğim çocukşa aynı yerde yatıcaktık ama sonranbişeyler oldu ve sevdiğim çocuğun vurulduğunu duydum ama ölmemişti bu ne anlama gelir

mehtap

rüyamda sevdiğim adamla aynı yatakta yatıyorduk ve evlilik konuşuyorduk gercek hayatta imkansız bir durumdayız bu tür rüyaları sık görmek ne anlama geliyor

Kübra.

Rüyada sevgilimle ortamizda bebekle uyuduğumuzu görmek. Ne anlama gelir

ESMA

Ben rüyamda gerçek hayatta biri birimizi çok sevdiğim erkekle beraber yattığımı gördüm. Bir az sıkıntı çekiyordu ama bana söylemiyordu.

öfç

rüyamda sevdiğim ama görüşmediğim çocukla birlikte uyuyorduk sabah oldu uyandık alnıma bir sürü öpücük kondurdu benimde arka tarafımda ablam uyuyormuş yanlış anlamasın diye bi şeyler anlat dedi konuşmaya başladık sohbet muhabbet arkamı döndüğümde ablam sessiz oturuyordu sadece dinliyordu.