Rüyada Sevdiğin Kişinin Evinden Kovulmak

Rüyada sevdiğin kişinin evinden kovulmak musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde tamamen yok olacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, geçiminin daha rahat bir hale geleceğine, kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, üç kağıtçı kişileri hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin şansının açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına alamettir.

Rüyada sevdiğin kişinin evinden kovulmak gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, istediği makam ve şana ulaşacağına fakat bu durumun biraz uzun süreceğine, sevinç duyulacak bir haber alınacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin evinden kovulmak sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, iş ve mekan değiştireceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına, geniş rızık elde edeceğine yorulur.

Bu rüya iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments